Tot onze grote spijt hebben we de dagexcursies tot de zomer moeten annuleren. De laatste die gepland stond en waarvoor u zich kon inschrijven, had uiteindelijk maar 22 aanmeldingen als resultaat.

Bij reisjes daarvoor lag het aantal rond de 32 en dat was eigenlijk ook al te weinig, maar we zijn doorgegaan omdat Doelen en Riet dat verlies hebben genomen in de hoop dat er meer animo zou komen. Dat werd helaas dus alleen maar minder.

 

Ook met een kleine bus is dit niet meer haalbaar voor de reisorganisatie want de kosten blijven bijna gelijk. Omdat Riet alle horecagelegenheden, musea, rondleidingen ook van tevoren moet reserveren en vervolgens weer afzeggen werd dit een beetje vervelende situatie en durfden we tot de zomer de gok niet meer te wagen.

We hebben daarom een  extra halve-dagexcursies ingelast.

 

We willen u uiteraard graag dagexcursies blijven aanbieden als er voldoende belangstelling voor is. We gaan nadenken over hoe we hier duidelijkheid over kunnen krijgen.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed