Inloopochtend met Petra 7 september

Onze eerste inloopochtend na ruim anderhalf jaar. Verheugd om elkaar na zo’n tijd weer te zien. Bij een kopje koffie wordt gezellig bijgepraat. We kunnen buiten zitten op het terras; heerlijk. Dan is het tijd om met het thema te beginnen. Dit keer uit het wetenschappelijk tijdschrift van Petra. Het eerste thema gaat over een giraffe. Een giraffe heeft donkere vlekken op zijn huid. Die donkere vlekken zorgen ervoor dat hij juist daar afkoelt. Het klinkt tegenstrijdig maar het is met onderzoek bewezen. Het tweede thema gaat over kanker. Tegenwoordig is er immunotherapie. Zo zijn doctoren veel meer in staat om gericht de tumoren te bestrijden. Daardoor zijn er veel minder bijwerkingen en ben je veel sneller genezen. Helaas is dit nog niet voor alle kankersoorten geschikt. We nemen nog een tweede kopje koffie om de eerste keer samen te vieren.

Wil Holshuijsen.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed