Tuinweetjes

Het is herfst maar toch nog niet echt. Met het zwoele weer van de laatste weken zijn de bomen nog steeds groen. Dat is veel later dan anders, als dit weer aanhoudt blijven de bomen tot rond half november groen. Misschien nog even buiten zitten heerlijk. Bij mijn zoon Mark is afgelopen zomer lymfeklierkanker ontdekt. Na 4 zware chemokuren is hij godzijdank genezen en heeft hij zijn leven weer terug. We zijn zo blij en opgelucht. De afgelopen weken heeft hij voor mij in de tuin gewerkt.  Ik had de tuin goed bijgehouden maar toch moest er nog veel gebeuren. De tuin is inmiddels winterklaar. Alle vaste uitgebloeide planten zijn tot op de bodem teruggesnoeid. Zoals de guldenroede, de wederik en de tuingeraniums. Dat was een hele klus. Hulde aan Mark, die onlangs te horen had gekregen genezen te zijn en toch deze zware klus voor mij gedaan heeft.

Wil Holshuijsen

Categories:

Tags:

Comments are closed