; Praktische info

 

Het is gelukt! We hebben twee groepen van 15 personen en dus gaan we in januari van start. We hebben zelfs twee mensen op de wachtlijst staan. Dat is te weinig voor een derde groep helaas. Maar als er nog 13 belangstellenden komen, vormen we nog een derde groep.

Dit zijn de plannen van Bregtje voor ons:

“Ik wil om-en-om naar het Rijks en naar een tijdelijke tentoonstelling (o.a.  het Scheepvaartmuseum en de Hermitage). Zodat ik in het Rijks door chronologisch alle afdelingen door te gaan een soort cursus kunstgeschiedenis van de middeleeuwen tot en met de 20ste eeuw geef. 

Dat is mijn plan van aanpak, hoop dat je me er een paar jaar voor geeft 😅.”

  • Elke tweede woensdag van de maand
  • Groep 1: 11.00 uur Contactpersoon Miep Bakker
  • Groep 2: 13.00 uur Contactpersoon Ada Verkaik
  • Kosten zijn € 55, = per persoon


Graag voldoen vóór eind van dit jaar op                                   rekeningnummer: NL 50 INGB 0001 7980 82 onder vermelding

 

Categories:

Tags:

Comments are closed