De Musical “de Sound of Music
Woensdag 11 Augustus met 28 dames naar Carre ! Wat een feest ,het was het eerste uitje na een lange lock down,verzorgd door Clara en Greet.Het was een heel geslaagde avond. Clara had vooraf nog tafels op het terras ( in de Amstel) geregeld wat heel gezellig was. Heerlijk na een lange tijd elkaar weer te kunnen ontmoeten onder het genot van een drankje !Daarna in de rij om naar binnen te mogen, dat ging ook op gepaste wijze ( zoals dat nu op dit moment zo moet )Bij binnenkomst was alles ook goed en ordelijk geregeld. De musical was in een woord geweldig, we hebben genoten ! Na afloop  even een ongelukje Corrie Castelijn, viel een paar treden van de trap, maar na onderzoek in het ziekenhuis viel het gelukkig erg mee! We kijken terug op een geslaagde en geweldige mooie avond ! Clara en Greet bedankt, tot de volgende keer!
Nel Hofsteenge


Categories:

Tags:

Comments are closed