Barbecue 24 Augustus 2021.
Wat was het een gezellige zonnige middag/avond. Geweldig dat er twee datums  waren  gepland, de 17e September was er veel regen!  De organisatie stelde voor een week uit te stellen naar de 24e augustus. De opkomst was geweldig, vijftig dames en het was fantastisch  zoals  alles georganiseerd was, door Anneke en Thea (de feestcommissie) en Andy de administratie!!
De locatie  bij Q-Beach aan de Sloterweg is geweldig, lange tafels en stoelen (geen banken aan de oudere gedacht). De drankjes, schaaltje stokbrood om te beginnen. Menu voorgerecht zalm daarna kipsate, frites, salade en tot slot koffie of thee van het huis. Het was een heel  gezellige middag/avond en een super vriendelijke bediening!
Dames Anneke, Thea en Andy bedankt voor deze gezellige Barbecue!
Nel Hofsteenge

Categories:

Tags:

Comments are closed