Heerlijke zomerse aardappelsalade met radijs en tuinkers, uit de Allerhande

 

1 kilo vastkokende aardappelen, 3 salade uitjes,  1 bosje radijs, 150 ml. appelciderazijn, 1 venkelknol,1 bakje bieslook,3 eetl. mayonaise,  3  eetlepel karnemelk, 2 eetl grove mosterd,1 tl suiker

 

Kook aardappelen en laat afkoelen, snij salade uitjes in ringen, was radijs en blad goed en dep droog, snij radijs in dunne plakjes bewaar blaadjes apart , snij venkel in dunne plakjes. Schep ui en radijs om met azijn en laat even staan. Snij bieslook fijn en  knip tuinkers van de bodem. Haal radijs en ui uit de azijn. Meng mayonaise, karnemelk, mosterd, suiker en twee eetlepels van de  azijn ( naar smaak) door elkaar maak op smaak met zout en peper.

Meng daarna alle ingrediënten en de dressing door elkaar en leg de radijsblaadjes als laatste bovenop.  Eet smakelijk Clara

 

**********************

 

Categories:

Tags:

Comments are closed