Barbecue 31 juli

Na de eerste Happy Hour bij de QBeach ontstond een leuk initiatief van Elly Snijder en Anneke de Jongh om bij de QBeach een barbecue te organiseren. Er was direct veel animo voor, zelfs te veel. Er was maar plek voor 40 mensen, zo graag wilden wij elkaar weer zien. Ik was met Geno lekker vroeg. Wij hadden een goede plek onder een parasol want het was warm. Toen iedereen uiteindelijk een goed plaatsje had werd er een welkomstdrankje geserveerd. Ruben en zijn medewerkers waren al druk met de barbecue. Je kon kiezen voor zalm of  entrecote. Geno en ik kozen voor zalm. Daarbij een gepofte aardappel met knoflook en een heerlijke salade. Het was smullen. We kregen nog een drankje en hebben gezellig bijgepraat. We hadden elkaar ook zolang niet gezien. Na afloop kregen we een 3de drankje omdat zij heel blij met ons waren. Is dat niet leuk? Zeker voor herhaling vatbaar in welke vorm dan ook.

Wil Holshuijsen.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed