Workshop sieraden maken

We zijn met 6 vrouwen voor de workshop sieraden maken. maken kennis met Lydia en kijken rond in haar gezellige atelier. Haar atelier heeft een bonte verzameling van kleurrijke schilderijen. Heel veel abstract. Van oorsprong is zij ook schilderes, maar in de loop van de tijd wilde zij iets anders. Dat zijn dus rubberen sieraden geworden. Dat was een goede stap. Zij is zeer succesvol met haar sieraden. Na een kopje koffie met wat lekkers gaan we aan de slag. Er worden de mooiste creaties gemaakt. Eigenlijk vind ik zo’n ketting vaak te veel van het goede, toch weet ik met hulp van Lydia een mooie halsketting te maken. Tot slot gaan we met onze nieuwe aanwinsten op de foto. Dank je wel Lydia voor deze gezellige ochtend.

Wil Holshuijsen

 

Categories:

Tags:

Comments are closed