Verslag: Inloopochtend 4 februari 2020

Onze eerste inloopochtend van het nieuwe jaar.

We beginnen goed. Er is een flink aantal vrouwen  aanwezig en ook een paar nieuwe gezichten, gezellig. Petra zorgt dat we iedere keer weer een interessant thema of onderwerp hebben om  met elkaar over te praten.

Na de koffie is dit keer het thema: “reanimeren”. Petra is geabonneerd op het blad euthanasie. In het blad stond een artikel over reanimeren. Iedere dokter of broeder zal je bij een hartstilstand reanimeren. Zo hebben zij dat geleerd. Je moet dus duidelijk aangeven als je dat niet wilt. Dat kan met een ketting waarop staat: “niet reanimeren” of met een tatoeëring met de tekst: “niet reanimeren”. Dus alertheid is geboden. Het gebeurt nog te vaak dat het wel wordt gedaan terwijl je dat niet wil. Een zwaar maar interessant onderwerp. Naarmate we ouder worden krijgen we steeds meer met hartproblemen te maken.

Wil Holshuijsen

 

Categories:

Tags:

Comments are closed