Verslag: Workshop kerststukjes maken op 12 december door Dominique Jourdain.

Dominique heet ons welkom en we lopen met haar naar de ruimte naast haar huis. Daar is alles kerst. Na een lekker kopje koffie met een stukje banketstaaf mogen we een schaal kiezen. Ik kies de langwerpige schaal voor op mijn schoorsteenmantel. Er ligt heel veel groen en volop decoratiemateriaal. We krijgen een nat stuk oase om er alles in te steken. De randen van de oase moeten goed opgevuld worden zodat je daar geen oase meer ziet. Dominique staat ons terzijde waar dat nodig is. Het wordt een heel gezellige middag. Als de onderkant goed van groen is voorzien begint het leukste klusje: het decoreren. Middenin komt een kaars. Daaromheen de leukste kerstversierselen. Tussendoor krijgen we nog een kopje koffie en lekkere bonbons. Ik krijg als kers op de taart twee engelen voor boven op mijn stukje. Dat staat geweldig. Als de stukjes klaar zijn worden zij netjes in cellofaan verpakt. Dan mogen we Dominique’s hele huis bekijken. Er staan veel vrouwenbeelden van klei. Ook is er kleding met prachtige borduursels en mooie schilderijen. Het beeld in de tuin vond ik echt bijzonder. Zij is echt een veelzijdige kunstenares. Haar huis lijkt een museum. We bedanken Dominique. We hebben genoten.

Wil Holshuijsen

Categories:

Tags:

Comments are closed