Verslag: Kerstviering 2019

 

Deze Kerstviering begon met een verhalen verteller. Aat van der Harst, hij werd begeleid  door pianist

Martin Kroon. De vertelling ging vooral over vroeger, hoe het was  op school. Voor jezelf kun je , je daarbij een beeld vormen zoals je dat zelf ervaren hebt. Het verhaal werd afgewisseld met gezellige pianomuziek. Na de vertelling werd er door de heer Aat van der Harst nog gevraagd of er vanuit de zaal nog verhalen waren, ja die waren er, leuk  om sommigen te horen  vertellen over hun ervaringen uit hun schooltijd. Na deze verhalen werd de Kerstviering  voortgezet met heerlijke hapjes en een drankje verzorgd  door Anneke en Thea van de feestcommissie! !! Allemaal bedankt voor deze Kerstmiddag en voor 2020 de beste wensen en dat het een mooi verenigingsjaar mag worden bij de VVB.

Nel Hofsteenge 2019

Categories:

Tags:

Comments are closed