Hele -dagexcursie Museum van de vrouw in Echt. Limburgs Museum Venlo. Tentoonstelling Evert Thielen 26 maart 2019. Met Rechell, Suse en onze Annemiek en een volle bus gaan we op weg naar Eindhoven voor koffie en gebak. Dan rijden we naar Echt. In een monumentaal pand uit 1888 is het Museum van de vrouw gevestigd. In vogelvlucht zien we de modegeschiedenis van 1850 tot nu. Nieuw is het wonderkabinet. In een vitrine zie ik een Mariabeeldje. Naast haar het Christuskind als een Hollands jongetje met een geruit kieltje en op klompjes, beeldig. We lunchen in Echt. Echt genieten, het was heerlijk. We rijden naar Venlo voor de jubileumtentoonstelling van Evert Thielen. 50 jaar Thielen de ogen van de meester. We kijken onze ogen uit. Door het realistische, haast fotografische karakter van zijn werk blijf je kijken en zie je steeds meer. Een van de mooiere schilderijen vond ik een landschap met Zonneplekken op het gras zo echt, een geweldige dag. Rechell, Suse en Annemiek.

Dank jullie wel. Wil Holshuijsen.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed