Verslag Kerstmiddag 21 December 2017

Het Kerstfeest 2017 en wat een gezellige middag is het. De zaal is vol en mooi versierd. Er staan vier mooi versierde bomen. En dat is geregeld door een groep dames op een middag. Ook de zaal is  mooi versierd.  Het resultaat mocht er zijn.

De middag werd verzorgd en opgeluisterd door gedichten en muziek.

De zang werd door The  Golden Boys uit Vijfhuizen gedaan en het was heel gezellig! Maar “dames, jammer dat er zoveel gebabbeld werd” tijdens de muziek en zang. Onder het genot van een goed verzorgd hapje en drankje was het een geslaagd Kerstfeest. Elly en Bep en een aantal dames “heel hartelijk bedankt “. Daarnaast nog wens ik iedereen een mooi 2018.

Nel Hofsteenge                                                                                                   

Vrouwen van Badhoevedorp is trots gebouwd met WordPress Deze website is mogelijk gemaakt door Mark Dalderup