Met deze lezing werd het seizoen van 2017 geopend door Clara: De opening was onofficieel van start gegaan met de dagexcursie van Rechell in september.

Nu de lezing :”Begrijpt U het Midden Oosten nog”? nee! was de reactie van de geweldig volle zaal. Hans Luiten een ontzettend enthousiaste geschiedenisdocent en reisleider in dat gebied heeft getracht ons dat duidelijk uit te leggen met behulp van lichtbeelden. Iets duidelijker is het nu wel maar ik denk toch dat  voor ons Westerse deel van deze wereld, het heel moeilijk voor te stellen is hoe ingewikkeld het in elkaar zit!

Dus mijn antwoord op de vraag: Begrijpt U het Midden Oosten nog ? ! Al moet ik zeggen nee, maar misschien zijn er toch die kunnen  zeggen Ja Het was toch een leerzame middag ! Hanneke en Hans bedankt !

Nel Hofsteenge

Categories:

Tags:

Comments are closed