Spinoza

Ditmaal begon deze middag – wat tevens de afsluiting was van het seizoen-  anders dan we gewend zijn . Clara begon met een momentje stilte naar aanleiding van het overlijden van Jettie de Gerth. Zij is belangrijk geweest was voor de vereniging en zij was een van de eerste leden. Daarna waren er bedankjes voor verschillende vrijwilligers, natuurlijk is het fijn wat er allemaal  geregeld is, maar het moet wel gedaan worden. Dus vrijwilligers bedankt !! Daarna de lezing Spinoza, het is moeilijk daarover een verslag te maken van dat gebeuren want het heeft ook wat invloed op je eigen ik en dat is voor iedereen anders ! We hopen Dat Miriam van Reijen nog eens komt en ik zou zeggen kom luisteren ! Miriam bedankt . Dit bericht in het blad komt aan het eind van de zomer, hoop dat iedereen een fijne zomertijd heeft gehad dan gaan we met goede moed en zin weer begin september Nel Hofsteenge

Categories:

Tags:

Comments are closed