Met 20 dames en onze leidster Ineke op weg naar Amsterdam. Bij aankomst kregen we gratis koffie in de souvenir winkel. We liepen naar het hoofdgebouw en werden welkom geheten door Benno Leeser de huidige directeur.
Daarna liepen we met onze gids Martijn naar de werkruimte. Een medewerker van Benno Steve Bierman ontwikkelde de Gassan 121 met 121 facetten. De schittering is fantastisch, het is het paradepaardje van Gassan. Martijn legde uit waarom de briljant zo duur is. Bij het slijpen is er veel rest afval, vandaar de hoge prijs. Martijn liet ons prachtige diamanten zien: bijvoorbeeld de white heatshape. Die vond ik erg mooi. De prijs viel mee; slechts 5100 euro. We bedanken Martijn met een cadeautje van de lekkerste Apotheek en liepen nog even naar de winkel.
We lunchten in Café Orff. Ineke en natuurlijk Clara en David Bijlsma dank je wel voor de Vip rondleiding en het cadeautasje. Wil Holshuijsen.
 2017-03-14-Diamantcentrum Gassan

Categories:

Tags:

Comments are closed