Met een volle bus en natuurlijk onze Rechell. Het is ons eerste dagje uit van nieuwe jaar, iedereen heeft er veel zin in. Op weg naar Scheveningen en het museum ‘Beelden aan Zee’. We drinken koffie en eten appelgebak met heel veel slagroom. Het museum is onder een duinpan gebouwd. Door de grote ramen zie je de zee. De kunst is vooral abstract. Heel veel werk van Picasso. Maar ik zie ook mooie beelden van Anne Frank, Koningin Maxima en een porseleinen beeldje van een klein meisje, ontroerend. We lunchen aan de boulevard van Scheveningen en gaan nog even de pier op. De eeuwige zee rond de pier, dat blijft groots. We rijden naar Den Haag en bezoeken het gemeentemuseum. Wij kijken naar de tentoonstelling van Hubert de Givenchy: ‘To Audrey with love’. De Givenchy is een groot modeontwerper. Zijn muze was Audrey Hepburn. In een grote zaal zien we beroemde filmbeelden van Audrey. Zij heeft de kleding aan van Givenchy en we zien dezelfde kleding op het podium staan. De grote meester heeft zelf deze tentoonstelling vorm gegeven. Een prachtig tijdsbeeld. Zij komen beiden tot hun recht. Rond half zes rijden we Badhoevedorp in, met dank aan Rechell.      Wil Holshuijsen

Categories:

Tags:

Comments are closed