Verslag van de Lezing 31 Januari De Romanovs,de laatste tsarenfamilie

Tatjana Alexsejevna Polma Gorlova, reisleidster, gids voor culturele reizen door Rusland, heeft ons verteld over de tsaren van Rusland met dia”s en ook veel over de historie. Ook krijg je een goede indruk over de tsarenfamilie, Het was een ontzettend gezellige en duidelijke lezing. Door haar aparte spraak en gezellige manier van uitleg was het een mooie middag. Meer over de tsarenfamilie vindt u op de tentoonstelling  “van Romanovs tot Revolutie, het einde van de Monarchie” in de Hermitage van 11 Februari tot 17 September 2017                                                                              Nel Hofsteenge

 

Vrouwen van Badhoevedorp is trots gebouwd met WordPress Deze website is mogelijk gemaakt door Mark Dalderup