Het was een grote opkomst voor deze lezing met ongeveer 65 dames!!

De middag werd verzorgd door Jacqueline van Hoogstraten samen met 2 assistenten namens de Medische Educatie- afdeling van Remedica . Jacqueline gaf duidelijk uitleg over cholesterol, diabetes en artrose.  

Tijdens de uitleg van deze onderwerpen ,kon je bij de assistenten de cholesterol laten meten, Daar werd goed gebruik van gemaakt, voor velen was het toch wel even schrikken van de uitslag !! Dus toch door de huisarts laten controleren. Diabetes en Artrose was ook duidelijk evenals de uitleg wat je dan kunt doen. Natuurlijk het eetpatroon ,denk aan de vernieuwde schijf van 5 !Tijdens de lezing werden er ook medische prijsjes verloot en als presentje kreeg iedereen een “Goody Bag” mee met informatie en proefmonstertjes .Een interessante en leerzame middag !! Clara bedankte en overhandigde als attentie bonbons van de Lekkerste Apotheek.                                                                                          Nel Hofsteenge

Categories:

Tags:

Comments are closed