Verslag Dinsdag 8 november Halve-dagexcursie NH/AT5 studio Amsterdam. Met een gezellige kleine groep en onze leidster naar de Aletta -acobslaan.

Bij aankomst maken we kennis met onze gids. We drinken eerst koffie, daarna lopen we met de gids eerst naar de redactie, een enorme ruimte, waar de medewerkers soms voor wel drie tv-schermen zitten. Op de grond ligt een loper waar alle steden en dorpen van Noord-Holland op staan. Ook Badhoevedorp. We lopen naar een van de opname -studio’s en zien Arjan en Herman, de dj’s.  Zij zijn bezig met hun gezellige ochtendprogramma bestaande uit: Nieuws, een praatje, muziek en de uit tips voor het weekend. In een van studio’s wordt een groepsfoto gemaakt. Na de rondleiding bedanken we onze gids. Terug naar Badhoevedorp. We lunchen bij Dennis in plaats van de Chocoladeapotheek. Dank je wel Elly           .                       Wil Holshuijsen.

at5

Categories:

Tags:

Comments are closed