Ja, daar stonden we dan ‘s morgens vroeg om zeven uur op de luchthaven. Ik  heb er naar madridtoe geleefd, vanaf de aanmelding in februari. We waren met 32 dames. Ik had tien jaar niet gevlogen, dus keek ik mijn ogen uit hoe het allemaal nu gaat. De vlucht duurde ongeveer twee uur en het was een prachtig gezicht hoe de zon door de wolken scheen. We kregen een warm broodje en je kon wat drinken uitkiezen. Francis, onze reisleidster, ons stond al op te wachten met de bus en de chauffeur toen we geland waren.

Zo begon onze reis naar het eerste hotel. In Spanje was het ook mooi weer en we begonnen meteen aan onze excursie. Prachtig al die grote gebouwen waar we langs reden. De hotels waren prachtig en allemaal weer anders ingedeeld, vooral de liften. De bedden waren goed. Ik sliep met Tonia op de kamer en dat was heel gezellig. En zo hadden we elke dag een ander hotel in een andere stad. Maar allemaal prachtig, kastelen, kerken en paleizen. Overal zweefden engelen en stonden er heiligenbeelden, allemaal even mooi. De ene keer ging je weer op een plein lunchen met grote tafels aan elkaar en dan was je weer in een klein restaurant dicht tegen elkaar en maar drinken en proeven en met elkaar plezier maken. Ja, het werd een grote familie. In de hotels kreeg je een kaartje om binnen te komen en de maaltijden waren ook goed verzorgd. ‘s Morgens was er een ontbijtbuffet. Je keek je ogen grote pleinen, leuke winkels, maar wel doorlopen want je wilde de groep niet kwijt raken. De laatste avond werden we getrakteerd op een flamingo show, dat was in een woord geweldig. De dansers waren helemaal in trance en het voetenwerk kon je goed zien. Met het rokje even omhoog. Het was fantastisch, de dans duurde een kwartier Zo gingen we tevreden naar ons hotel, waar we nu echt de koffer gingen inpakken voor de terugreis. Ik kan er met heel veel plezier op terugkijken. We hadden een fijne en gezellige groep dames.
Bep van de Water  

Categories:

Tags:

Comments are closed