Met 15 vrouwen en onze leidster Tonia gaan we naar het Allard Pierson museum. Er is een tentoonstelling gemaakt door een aantal vaste gasten van het programma “De wereld dwdd allard piersondraait door”. Wim T. Schippers koos uit het universiteitsmuseum Groningen: Een skelet van papier-maché Je ziet de bloedvaten en spieren, daarnaast heeft het een erectie. Lekker confronterend. Het portretje dat Carice van houten heeft gekozen, is het “Kopje van een meisje” door Henri Fantin Latour. Paul de Leeuw heeft een foto gekozen van een vrouwelijk liggend naakt uit het museum Boijmans van Beuningen van de fotograaf Sam Taylor. Tenslotte de keuze van Joost Zwagerman uit het museum de Fundatie: “De zoektocht naar de ziel van de zon” van J.M.W. Turner. Daarna genoten we van een heerlijke lunch in restaurant L’opera. We bedanken Tonia extra hartelijk omdat dit haar laatste halve dag excursie als leidster is.                                    Wil Holshuijsen

Categories:

Tags:

Comments are closed