Met 17 mensen en onze leidster gingen wij naar het Filmmuseum filmmuseumin het Vondelpark in Amsterdam.  We dronken eerst een kopje koffie, waarna we onze gids ontmoetten en met hem naar buiten liepen. De gids vertelde dat dit gebouw oorspronkelijk neergezet was voor de mensen die met de bouw van het Vondelpark te maken hadden. Na de renovatie van 2012 werd het in 2014 verhuurd voor tv en radioprogramma’s. We mogen de studio’s bekijken en zien o.a. de decors van het kinderprogramma Zapp Magic Battle. De winnende bokaal staat al klaar. Tot slot mogen we de torenkamer bekijken. We zien een jonge kunstenaar met legostenen bezig. Hij krijgt een week de tijd om zijn project vorm te geven.

filmmuseumWe bedanken onze gids en lopen naar beneden voor de lunch. Na lekker gegeten te hebben gaan we via de P.C. Hooftstraat naar onze bus. Een gezellige ochtend, Elly. Dank je wel.

Wil Holshuijsen.

 

Categories:

Tags:

Comments are closed