Weekend schilderclub, 29 – 31 augustus 2014

Het weekend vond plaats in Rossum,  gelegen aan de mooie Waal.
We logeerden in hotel ” De Koperen Molen” waar we gastvrij onthaald werden.Ondanks, of juist dankzij, de zeer wisselende weersomstandigheden, werden we reuze ge├»nspireerd door de prachtige luchten en de steeds wisselende kleur van het water en de oevers.

Komende uit Badhoevedorp kom je over de Martinus Nijhoffbrug, vernoemd naar de dichter Martinus Nijhoff (1894-1953) die prachtige gedichten heeft geschreven over Hollandse luchten en het rivierengebied.
Dit sloot volgens ons naadloos aan bij het gevoel dat we hadden tijdens dit weekend.
Onze dank gaat zeker uit naar Marjan en Joop die ons altijd terzijde staan met hun aan wijzingen en voor hun prima organisatie!

Wil Hijstek.

Vrouwen van Badhoevedorp is trots gebouwd met WordPress Deze website is mogelijk gemaakt door Mark Dalderup