Dinsdag 9 april naar de Openbare Bibliotheek, Oosterdokskade 143 in Amsterdam.
Deze mooie bibliotheek is geopend in 2007. Hij is een van de grootste in Nederland en er werken 330 mensen. Er is een enorme verzameling boeken, cd’s en digitale informatie over kunst, cultuur, muziek etc. Te véél om op te noemen en daarom krijgen we een film over de totstand-koming + een rondleiding van totaal 1.30 uur, waarin we alles kunnen zien en horen over dit interessante gebouw.
Graag om 9.10 uur aanwezig bij de halte AH: vertrek met bus 145 om 9.21 uur, op het Hoofddorpplein overstappen op tram 2 ri. CS Adam. Daarna nog 10 min lopen. Bij aankomst drinken we eerst koffie en beginnen om 11 uur met de rondleiding. Koffie + lunch kunnen we gebruiken in restaurant La Place, dat zich in de Bibliotheek op de bovenste verdieping bevindt. De kosten voor de rondleiding zijn € 4- ,graag gepast betalen bij de bus! Koffie+ lunch zijn voor eigen rekening.
Er kunnen 20 dames mee. Aanmelden dinsdag 2 april van 9 tot 10 uur bij:
Elly Terstall 023-5581071

Categories:

Tags:

Comments are closed